Diatomiitpulber (ränivetika jahu)

20.00

Diatomiitpulber (ränivetika jahu) 500 g

Kirjeldus

Diatomiitpulber (ränivetika jahu) 500 g

100% naturaalne

Toidulisandi koostis: 100% toidu kvaliteediga diatomiitpulber (ränivetika jahu).

KASUTAMINE: 1 teelusikatäis toidulisandit lahustada mistahes vedelikus ning juua 1-2 korda päevas. Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi. Toidulisand täiendab mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ja tervislikku elustiili.

 

LEGENDE DIATOMIITPULBRI KASUTAMISEST

Toidukvaliteediga diatomiitpulber on leebelt abrasiivne ning tugev absorbent (nagu aktiivsüsi, kogub see toksiine endasse, et need siis ohutult kehast välja juhatada). Diatomiitpulber koosneb põhiliselt ränist, mis on inimese liigeste, kõhrede ja lihaste tähtis komponent. Diatomiitpulber on imeline toidulisand.

Kuidas:

Diatomiitpulbrit tarvitatakse tühja kõhuga. Soovitatakse alustada väikestest kogustest ning tõsta neid aegamööda. Teelusikatäis lahustatakse mistahes vedelikus ning juuakse koheselt. Mõnedele inimestele ei meeldi diatomiitpulbri kriidine maitse ja tekstuur. Sel puhul võib seda segada näiteks piima, mahla, kohvi, smuutide, jogurti, pudru või moosiga.

Diatomiitpulbrit tarvitades võivad tekkida puhastusnähud. Sel puhul soovitatakse tarbida rohkem vett.

Juuksed:

Räni, mida keha diatomiitpulbrist omastab, on erinevate juuksekasvu soodustavate ravimite ja toidulisandite põhikomponent.

Nahk:

Terve naha ühe olulisema ehituskivi, kollageeni tootmiseks vajame me samuti räni.

Küüned:

Räni on ka oluline komponent küüntes, mis aitab neil olla tugevad.

Kehasisesed kasud:

Diatomiitpulber aitab muuta iste regulaarseks ning puhastada seedesüsteemi. Kollageenitootmise suurendamine toetab seedesüsteemi õigesti toimimist ning aitab omastada rohkem toitaineid.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Diatomiitpulber (ränivetika jahu)”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga