Dr. Ohhira Piimhappebakterid

57.00

60 Kapslit pakis

DR. OHHIRA® 3-AASTANE RETSEPT 12 SORDI HAPENDATUD PIIMHAPPEBAKTERITEGA 

Dr.OHHIRA® probiootikum on maailma populaarseim premium-klassi probiootiline toidulisand, mis on 100% looduslik ning tunnustatud arvukate rahvusvaheliste auhindadega.

Kirjeldus

DR. OHHIRA® 3-AASTANE RETSEPT 12 SORDI HAPENDATUD PIIMHAPPEBAKTERITEGA on maailma populaarseim premium klassi piimhappebakterite preparaat!

See on võitnud mitmeid rahvusvahelisi toidulisandite auhindu, nagu näiteks Best Supplement Award ajakirja Better Nutrition Magazine poolt 7 aastat järjest. 100% vegetaarne, piimasaaduste vaba, gluteeni vaba, kemikaalivaba, GMO vaba.

Dr. OHHIRA® piimhappebakterite preparaat on ainulaadne toode kuna:

 1. see sisaldab 12 sünergilist bakteritüve
 2. OHHIRA® on välja arendanud kasvatuse/tootmise protsessi, milles fermenteeritakse taimesegu 3 kuni 5 aastat. Selline pikk fermenteerimiseprotsess võimaldab bakteritüvedel kasvada ja areneda tugevamaks ning ühtlasi tekivad selle protsessi käigus mitmed kasulikud ainevahetuse kõrvalsaadused, nagu näiteks orgaanilised happed, lühikese ahelaga rasvhapped, mitmed vitamiinid, aminohapped ning teised lisand-toitained (samamoodi on fermenteeritud kapsa toiteväärtus on oluliselt suurem kui toore kapsa oma). Need kõik on kasulikud ühendid, mida tavaliselt toodetakse piimhappebakterite poolt meie seedekulglas.

 

Dr. OHHIRA® piimhappebakteritega preparaat annab Teile 12 erinevat bakteritüve ning hulga kasulikke toitaineühendeid.

Dr. OHHIRA® tooted on läbinud mitmeid kliinilisi katseid ning nende ohutus ja efektiivsus on teaduslikult tõendatud.

Dr.OHHIRA® piimhappebakteritega preparaat rajaneb austusele looduse vastu ning on laialdaselt tunnustatud oma tuntavat muutust pakkuva ja tervist taastava mõju poolest. See kõik algab külluslikest värsketest ürtidest, puuviljadest, seentest, merevetikatest ja köögiviljadest ning loomulikult puhtast ja selgest allikaveest. Neile lisatakse 12 piimhappebakteritüve, mille kasvu oodatakse kannatlikult mitu aastat loomulikul temperatuuril toimuva fermenteerimisprotsessi käigus, mille tulemuseks oleva piimhappebakterite segu sarnast praegu turul ei ole.

Tänapäeval  on üha laiemalt levivad nn „elustiilihaigused“, mille põhjustajateks peetakse inimeste ebatervislikku elustiili ja toitumist. Dr. Ohhira on tunnustatud Jaapani teadlane, kes on enam kui 20 aasta pikkuse teadustöö tulemusena töötanud välja toidulisandite tootesarja, mis taastab täiuslikult inimorganismi optimaalse tasakaalu. Dr. Ohhira piimhappebakterite preparaat on segu piimhappebakteritest ja kiudainetest. Dr. OHHIRA® piimhappebakteritega preparaat on 100% looduslik toidulisand.

 1. OHHIRA® 3-AASTANE RETSEPT 12 SORDI HAPENDATUD PIIMHAPPEBAKTERITEGA  :
 • Normaliseerivad seedetrakti mikrofloorat tänu selles sisalduvale piimhappebakteritele;
 • Vähendab kõrvetisi ning puhitisi;
 • Tasakaalustavad seedetrakti optimaalse pH taseme;
 • Vähendab haigusi tekitavate bakterite kasvu;
 • Stimuleerib immuunsüsteemi;
 • Stimuleerib keha võimet omandada toitaineid;
 • Sisaldab erinevaid B-grupi vitamiine, antioksüdante, mineraale, aminohappeid, ensüüme ja kiudaineid;
 • Sisaldab ainulaadset elavkultuuri
 • Koostisosadena on kasutatud 92 erinevat orgaanilist looduslikku toorainekombinatsiooni (puuviljad, juurviljad, ravimtaimed, seened, merevetikad);
 • Tugevdab immuunsust ja organismi vastupanuvõimet;
 • Soodustab toitainete, mineraalide ja vitamiinide omastamist organismis.

 

Dr. OHHIRA® piimhappebakteritega preparaat on 21. sajandi kõrgtehnoloogia.  Sünbiootiline  toode (koosneb nii kiudainetest, biogeensetest metaboliitidest-kui ka piimhappebakteritest) sisaldab endas  kaheteistkümne sõbraliku bakteri tüve (looduslikult esinevad kiudained on tähtsad toitained soolestiku bakteritele), nelja orgaanilist hapet (aitavad luua jämesooles õige pH taseme) ja palju olulisi mikrotoitaineid nagu näiteks  vitamiine, mineraalaineid ja aminohappeid.  Dr. OHHIRA® piimhappebakteritega preparaat on tehtud erinevatest köögi-ja puuviljadest, vetikatest, juurikatest, seentest ja ravimtaimedest, mis on käsitsi korjatud ja hoolikalt kogutud Jaapani mägedest ning merest. Koostisosad on kokku segatud järgides iidseid Jaapani traditsioone ja kääritatud looduslikul meetodil – nii ongi saadud rohkelt auhinnatud toode.

Dr. OHHIRA® piimhappebakteritega preparaat aitab taastada soolestikus asuva mikrofloora tasakaalu. See on väga oluline saavutamaks tugevat immuunsüsteemi ja üleüldist head tervislikku seisundit.

Miks ma peaksin piimhappebaktereid võtma?

Kui sa oled stressis, võtad antibiootikume, reisid või lihtsalt tahad parandada oma tervist, siis igapäevane piimhappebakterite tarvitamine säilitab ja hoiab korras sinu soolestikus asuvaid häid baktereid. See on väga oluline, sest soolestik on kõige suurem immuunorgan meie kehas. Edenedades  selle tervist tugevneb meie keha üldine looduslik kaitse. Häiritud tasakaal võib nõrgestada immunsüsteemi vastupanujõudu. Õnneks piimhappebakteritega toidulisandite  võtmine aitab säilitada tasakaalu seedetraktis taastades kasulikke baktereid.  Looduslikud piimhappebakteritega nahale mõeldud tooted aitavad taastada naha bakteriaalset tasakaalu, parandades sellega nahka.

Kas inimesed peaksid võtma piimhappebaktereid?

Inimesed, kelle seedetraktis on “heade” bakterite kolooniad, on tugevamad ning tervemad võitlemaks haigusi tekitavate bakterite ehk patogeensete organismidega.

Lisaks toodavad piimhappebakterid aineid, mida kutsutakse bakteriotsiinideks. Bakteriotsiinid käituvad kui looduslikud antibiootikumid tappes soovimatuid mikroorganisme (seeni , nt pärmseent), viiruseid, parasiite ja baktereid.

 

Ei sisalda kunstlikke lisaaineid, kemikaale, säilitusaineid, värvaineid, maitseaineid, keemilisi väetisi, pestitsiide või herbitsiide. GMO vaba.

 • Sobib allergikutele (piima- ja gluteenivaba);
 • Pinnases baseeruvate organismide vaba (inglise k. – free of soil based organisms (SBO));
 • Kõik looduslikud komponendid, metsikult korjatud, hooajalisest toorainest.

 

 1. OHHIRA® 3-AASTANE RETSEPT 12 SORDI HAPENDATUD PIIMHAPPEBAKTERITEGA  valmistamine

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Dr. Ohhira Piimhappebakterid”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga