Dr. Ohhira Piimhappebakterid

57.00

60 Kapslit pakis (Netokogus: 34,2 g)

DR. OHHIRA® 3-AASTANE RETSEPT 12 SORDI HAPENDATUD PIIMHAPPEBAKTERITEGA 

on maailma populaarseim premium-klassi piimhappebakterite toidulisand, mis on 100% looduslik ning tunnustatud arvukate rahvusvaheliste auhindadega.

Kirjeldus

DR. OHHIRA® 3-AASTANE RETSEPT 12 SORDI HAPENDATUD PIIMHAPPEBAKTERITEGA on maailma populaarseim premium klassi piimhappebakterite preparaat!

See on võitnud mitmeid rahvusvahelisi toidulisandite auhindu, nagu näiteks Best Supplement Award ajakirja Better Nutrition Magazine poolt 7 aastat järjest. 100% vegetaarne, piimasaaduste vaba, gluteeni vaba, kemikaalivaba, GMO vaba.

  • Sobib allergikutele (piima- ja gluteenivaba);
  • Pinnases baseeruvate organismide vaba (inglise k. – free of soil based organisms (SBO));
  • Kõik looduslikud komponendid, metsikult korjatud, hooajalisest toorainest.

Dr. OHHIRA® piimhappebakterite preparaat on ainulaadne toode kuna:

  1. see sisaldab 12 sünergilist bakteritüve
  2. OHHIRA® on välja arendanud kasvatuse/tootmise protsessi, milles fermenteeritakse taimesegu 3 kuni 5 aastat. Selline pikk fermenteerimiseprotsess võimaldab bakteritüvedel kasvada ja areneda tugevamaks ning ühtlasi tekivad selle protsessi käigus mitmed kasulikud ainevahetuse kõrvalsaadused, nagu näiteks orgaanilised happed, lühikese ahelaga rasvhapped, mitmed vitamiinid, aminohapped ning teised lisand-toitained (samamoodi on fermenteeritud kapsa toiteväärtus on oluliselt suurem kui toore kapsa oma). Need kõik on kasulikud ühendid, mida tavaliselt toodetakse piimhappebakterite poolt meie seedekulglas.

1 kapsel = 570 mg ja sisaldab: ~1×10⁹  KMÜ (kolooniat moodustavat ühikut) aktiivsete ja elusate soolebakteritega ning 54,2 mg puuvilju (kreegiekstrakt, viigimarjad, juunosidrun, punane porsa), 18,6 mg juurvilju (spinat, sinep-lehtnaeris), 8,9 mg seeni (shiitake, leht-kobartorik, murill mütseel), 7,9 mg marju (hiina taralõng, silm- ja kännasmustikas), 6 mg merevetikaid.

Dr. OHHIRA® piimhappebakteritega preparaat annab Teile 12 erinevat bakteritüve ning hulga kasulikke toitaineühendeid.

Dr. OHHIRA® tooted on läbinud mitmeid kliinilisi katseid ning nende ohutus ja efektiivsus on teaduslikult tõendatud.

 

Dr. OHHIRA® piimhappebakteritega preparaat on 21. sajandi kõrgtehnoloogia.  Sünbiootiline  toode (koosneb nii kiudainetest, biogeensetest metaboliitidest-kui ka piimhappebakteritest) sisaldab endas  kaheteistkümne sõbraliku bakteri tüve (looduslikult esinevad kiudained on tähtsad toitained soolestiku bakteritele), nelja orgaanilist hapet (aitavad luua jämesooles õige pH taseme) ja palju olulisi mikrotoitaineid nagu näiteks  vitamiine, mineraalaineid ja aminohappeid.  Dr. OHHIRA® piimhappebakteritega preparaat on tehtud erinevatest köögi-ja puuviljadest, vetikatest, juurikatest, seentest ja ravimtaimedest, mis on käsitsi korjatud ja hoolikalt kogutud Jaapani mägedest ning merest. Koostisosad on kokku segatud järgides iidseid Jaapani traditsioone ja kääritatud looduslikul meetodil – nii ongi saadud rohkelt auhinnatud toode.

Dr. OHHIRA® piimhappebakteritega preparaat aitab taastada soolestikus asuva mikrofloora tasakaalu. See on väga oluline saavutamaks tugevat immuunsüsteemi ja üleüldist head tervislikku seisundit.

Miks ma peaksin piimhappebaktereid võtma?

Kui sa oled stressis, võtad antibiootikume, reisid või lihtsalt tahad parandada oma tervist, siis igapäevane piimhappebakterite tarvitamine säilitab ja hoiab korras sinu soolestikus asuvaid häid baktereid. See on väga oluline, sest soolestik on kõige suurem immuunorgan meie kehas. Edenedades  selle tervist tugevneb meie keha üldine looduslik kaitse. Häiritud tasakaal võib nõrgestada immunsüsteemi vastupanujõudu. Õnneks piimhappebakteritega toidulisandite  võtmine aitab säilitada tasakaalu seedetraktis taastades kasulikke baktereid.

Lisaks toodavad piimhappebakterid aineid, mida kutsutakse bakteriotsiinideks. Bakteriotsiinid käituvad kui looduslikud antibiootikumid tappes soovimatuid mikroorganisme (seeni , nt pärmseent), viiruseid, parasiite ja baktereid.

Kasutamine profülaktilisel eesmärgil:

Täiskasvanutel ja lastel on soovitatav tarvitada 1 kapsel päevas, 40 minutit enne või 2h peale sööki. Kapsel neelata tervelt vähese veega. Toode on sobilik igas vanuses inimesele. Sobib ka rasedatele ja imetavatele emadele. Kuna tooted on piima- ja gluteenivabad, sobivad ka allergikutele.

Parimate ja püsivamate tulemuste saamiseks tuleks kõiki probiootilisi toidulisandeid tarvitada regulaarselt vähemalt kolm kuud.

 

Soovitatud annust mitte ületada. Toidulisandit mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

  1. OHHIRA® 3-AASTANE RETSEPT 12 SORDI HAPENDATUD PIIMHAPPEBAKTERITEGA  valmistamine

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Dr. Ohhira Piimhappebakterid”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga