Ostutingimused

Mineral Garden veebileht ei oma ettekirjutavat, soovituslikku, diagnoosivat ega ravivat tähendust. Sina ja ainult sina oled vastutav, kui valid kasutada terviklikult või osaliselt siin olevat informatsiooni või kaupa.

ÜLD- JA OSTUTINGIMUSED

Mineral Garden e-poes saate osta külalisena (Mineral Garden lehel ei ole kasutajakontosid), kuid tellimusele tuleb sisestada andmed, mille kaudu kaup Teieni toimetada. Pakiautomaadi teenust ja ka kullerteenust kasutades on kõige olulisem sisestada mobiiltelefoni number, mida igapäevaselt kasutate.

Ostu sooritamisel klient kinnitab ja annab nõusoleku, et on läbi lugenud, tutvunud ja nõustunud üld-, ostu- ja privaatsustingimustega.

Kauba valimine

1. Valige endale meelepärane kaup. Kaubale klikkides avaneb selle detailvaade, kus saate vaadata kauba pilti, lugeda lisainfot ning määrata soovitud kauba koguse. Kui kaup sobib ja soovitud kogus on valitud, siis klikkige nuppu „Lisa korvi“.

2. Ekraani paremas ülanurgas näete oma ostukorvis olevate kauba kogust. Selleks, et vaadata ostukorvi sisu lähemalt, klikkige ekraani paremas ülanurgas ostukorvi ikoonile „Vaata korvi“.

3. Kui soovite tellida rohkem kaupa, jätkake kauba valimist. Iga kauba puhul, mida soovite osta, määrake sobiv kogus ja vajutage kauba juures asuvale ikoonile „Lisa korvi“.

1. Ostukorvi sisu näete lehekülje paremal üleval nurgas olevale “ostukorvi” ikoonile klikkides.
2. Kui olete soovitud kauba välja valinud, vajutage ikoonile „Vaata korvi“ ning teile kuvatakse Ostukorvi detailne sisu.
3. Kauba eemaldamiseks ostukärust vajutage kauba real asuvale punasele ristile või vähendage kogus nullini. Seejärel kaup eemaldatakse ostukorvist ja automaatselt uuendatakse Ostukorvi sisu.
4. Kui soovite ostukorvis oleva kauba kogust muuta, vajutage kauba järel oleval koguse juures olevat „+“ või „-„ märki.

MAKSE- JA TARNETINGIMUSED

Tellimuse andmete sisestamine

Kui tellimus on lõplik, sooritage Ostukorvi all järgnevalt kirjeldatud 3 sammu:

1. Täitke ankeet enda isikuandmete kohta. Väljade täitmise õigsuse eest on vastutus ainult teil. Tasub silmas pidada, et arve saaja ning kauba saatmise aadressid võivad olla erinevad.

2. Tellimuse kinnitamiseks tutvuge meie e-poe Tingimustega. Kui olete Tingimustega nõus, siis märkige „linnukene“ rea „Olen lugenud ja nõustun tingimustega“ ette.
3. Valige kauba kättesaamise viis. Selleks, et saaksite tellimuse kinnitada, on vaja määrata tellimuse kättesaamise viis. Valida on Itella SmartPosti pakiautomaatide ja kullerteenuse vahel. Rippmenüüst saate valida asukoha, kust soovite kauba kätte saada.
Saatmise hinnad on kuvatud valiku taga. 60 EURose või suurema ostu korral tasume postiteenuse eest meie.

Palun sisestage kindlasti oma mobiiltelefoni number, sest tarnijad ei tunnista lauatelefoni. Tarnija saadab vastava sõnumi ja e-meili kui pakk on saabunud teie poolt valitud sihtkohta.

Vajadusel saate sisestada lisainfot tarne või kaupadega seotud küsimuste korral.
Valige makseviis. Tasuda on võimalik läbi pangaligiga.
Juhul, kui peaks süsteem jääma ootele või laadima kauemaks siis võib vajutada tellimuselehel “refresh” nuppu lehekülje uuesti laadimiseks. Lehekülg värskendab ennast ja te saate jätkata tellimuse täitmist.

Kui Teil ei õnnestunud enda tellimust mingil põhjusel edastada, siis kirjutage living.minerals@gmail.com.

Tasumine pangalingi kaudu

1. Pangalingiga maksmiseks klikkige oma kodupanga logol ning teid suunatakse internetipanga lehele, kus teid ootab eeltäidetud maksekorraldus. Veenduge, et summa on õige ning kinnitage tehing. Seejärel ärge unustage klikkimast nuppu “Tagasi kaupmehe juurde” – ainult nii saabub koheselt meie süsteemi teade selle kohta, et olete makse edukalt sooritanud.

Makseid võetakse vastu eurodes. Tasub tähele panna, et läbi Maksekeskuse tehtud tehingud arveldatakse eurodes ning ka klientide kontodelt läheb maha ostusumma eurodes.

Pangaandmed sisestate otse panka või Pankade Kaardikeskuse süsteemi. Teie pangakontoga ja maksega seonduvat infot ei salvestata, andmete edastamisel kasutatakse turvatud SSL ühendust.

Tellimuse täitmist alustatakse peale makse laekumist meie arveldusarvele.

Kohaletoimetamine

Tellitud kauba väljastame teie poolt valitud Itella Smartpost pakiautomaati või Itella kullerile. Pakiautomaadi või kullerteenuse valiku saate teha kaupa ostes. Kauba postitame teieni 5 tööpäeva jooksul peale raha laekumist meie kontole.

Juhul kui soovite kaupa muul viisil kätte saada, kirjutage palun living.minerals@gmail.com

Tagastustingimused

Kogu kaubale kehtib pretensiooni esitamise aeg VÕS § 218 järgi. Tagastamise tunnistusena kehtib arve/ostuarve. Kauba puhul palume täpselt jälgida kaubaga kaasas olevat kasutusjuhendit ning vastavaid instruktsioone. Pretensiooni esitamise õigus ei kehti juhul, kui kauba puudus on tingitud kauba valest kasutamisest või kauba rikkumisest.

Kauba tagastamisõigus on 14 päeva. Kaup peab olema originaalpakendis koos originaalarvega ja kõigi markeeringutega. Kaup ei tohi olla kasutatud. Raha tagastatud kauba eest kantakse kliendi arveldusarvele esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul peale kauba tagasi jõudmist müüjale.
Kauba saatekulud tagastame samuti. Kauba tagastamiseks saatmiskulud tasub klient. Kui tagastamisele kuuluv kaup on avatud või mõnel muul viisil kahjustatud, ei kuulu kaup tagastamisele ja loetakse kasutatuks.

Tingimuste lõpp
ESTO 3-osaline makseviis –
ajata enda ostukorvi maksumus kolmeks võrdseks makseks ilma ühegi lisatasuta!

Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel ESTO 3-osalist SLICE makseviisi – ajata enda ostukorvi maksumus kolmeks võrdseks makseks, ilma ühtegi lisatasu maksmata!

Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisiks ESTO 3 ning digiallkirjasta mugavalt Smart-ID, Mobiil-ID lahendusega või ID-kaardiga.

  • Tasudes enda ostukorvi maksumuse täies ulatuses ja õigeaegselt kolme kuu jooksul, siis ei lisandu mitte ühtegi lisatasu.
  • Kuutasu kujuneb ostukorvi maksumuse jagamisel kolmeks võrdseks osaks.
  • ESTO 3 saavad taotleda kõik 18-70 aastased Eesti Vabariigi kodanikud.

ESTO 3 makseviisi tingimused:

ESTO 3 makseviisi teenusepakkujaks on ESTO AS.

ESTO 3 krediidi kulukuse määr on 0% järgmistel näidistingimustel: intress 0% aastas, puuduvad tasud.

ESTO 3-osalise makseviisi teenusepakkujaks on ESTO AS.

E-mail: info@esto.ee

Telefon: (+372) 622 52 52